Adventní plavba s SWS a Entec

7. 1. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Zážitkovou plavbu vánoční Prahou pro své obchodní partnery uspořádaly společnosti SWS a dceřiná Entec Solutions třetí adventní sobotu a neděli. V sobotu z přístaviště Na Františku vyplula loď Európe pod vlajkou SWS, nedělní plavby se zúčastnili také hosté Entec Solutions.

Partnery sobotní akce byli APC, Brother, Dell, Fujifilm, LG v čele s hlavním partnerem Sony. Partnery nedělní vyjížďky byli Microsoft a SonicWall, hlavním partnerem Huawei.

Po vyplutí byli hosté přivítáni obchodním ředitelem Stanislavem Skaličkou, který všechny přítomné seznámil s programem a popřál příjemnou plavbu. K pohodové atmosféře přispěl raut, ochutnávka vín čejkovického vinaře Pavla Hřiby, kapela Elitte music nebo karikaturista.

O zábavu pro menší účastníky plavby se staral kouzelník Roberto, který svými triky zaujal jak malé, tak i to dospělé publikum.  Děti si mohly vyzkoušet tvoření ve vánoční dílně nebo malování na obličej. Každé z nich pak dostalo dárek u vánočního stromečku. 
Zároveň i pro rodiče byla připravena pozornost v podobě výborného vína a domácího vánočního cukroví.

„Doufáme, že se nám podařilo připravit našim partnerům, jako poděkování za spolupráci v letošním roce, příjemné a pohodové odpoledne, které mohli strávit se svými blízkými v klidné předvánoční atmosféře,“ uvedl Stanislav Skalička, obchodní ředitel SWS.

Obrazová galerie:
Štítky: