Acer SnowMania 2011

31. 1. 2011. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: DCD Publishing)
Tradiční setkání jednoho z největších výrobců počítačů a notebooků na světě s dealery a distributory se tentokrát konalo v líbezné krajině našich nejvyšších hor. Ve Špindlerově Mlýně společnost Acer bilancovala uplynulý rok, nastínila strategii pro ten letošní a samozřejmě nechyběla ani tradiční zábava a možnost relaxovat.

Akce proběhla ve dnech 27. až 28. 1. 2011 v útulném hotelu Horal, který se nachází na úpatí Kozích hřbetů v části Špindlerova Mlýna zvané Svatý Petr a leží v nadmořské výšce 900 m.n.m.

Po ubytování měli účastníci čas na krátký odpočinek a možnost navštívit relaxační a wellnes centrum.

V odpoledních hodinách se partneři za pomocí skibusů přesunuli do areálu Svatý Petr. Přímo v areálu jsou v zimní sezóně v provozu tři lanové dráhy a pět vleků.

Jedna z lanových drah pod umělým osvětlením byla tři hodiny připravena k soukromému nočnímu lyžování. Nechyběla ani lyžařská instruktorka, která pomáhala vylepšit jízdní styl lyžařů.

Nelyžaři měli možnost využít jinou adrenalinovou činnost – jízdu na sněžných skútrech. Připraveny byly hned tři stroje. Dva s objemem motoru 300 ccm a jeden výkonnější o objemu 550 ccm.

Jezdilo se po vyznačené dráze jedné ze sjezdovek v areálu. Jen taková zajímavost, tyto dravé stroje, které jezdí i přes sto kilometrů za hodinu spotřebují za hodinu „práce“ i přes 15 litrů benzínu.

Po skončení sportovních aktivit následovala prezentace, kdy Tomáš Čech zhodnotil uplynulý rok a Lubomír Perůtka partnerům prozradil, co se připravuje pro ten letošní.

Nastínil, jakým směrem se chce Acer ubírat, jaké má ambice a čemu se chce věnovat. Ukázali také první výrobky Acer, které na trh přijdou již v březnu – některé z nich si partneři mohli prohlédnout přímo na místě – a představil široké portfolio tabletů a revoluční touchbook Acer Iconia.

Oba pánové všem poděkovali za jejich činnost pro Acer a pak již následovala volná zábava.

Stoly se prohýbaly pod náporem vybraných dobrot, jako byly husy, jitrnice, uzená žebra, vepřové masíčko a dalšími pokrmy. Akce skončila druhý den v brzkých ranních hodinách.

Fotogalerie: