100Mega zažila pořádný Zvěřinec!

13. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: 100Mega Distribution)
Začátek září ve 100Mega Distribution pořádně rozjeli. Na akci Zvěřinec se 100Mega byli pozvaní zákazníci, dodavatelé i zaměstnanci, aby si užili neformální atmosféru a byznys na chvíli odložili na druhou kolej. Hlavním tahákem akce, která proběhla v brněnském klubu Enter, byl koncert kapely Laura a její tygři.

Podobné neformální akce ve 100Mega Distribution pořádají pravidelně. Kromě utužování vztahů a vyčištění hlavy od každodenních starostí těmito akcemi rádi předávají svým partnerům dobrou náladu a nezapomenutelné zážitky. O tom, že se to „Stovce“ povedlo i tentokrát, svědčí to, že někteří hosté vydrželi na nohou až do ranních hodin.

„Naši zákazníci i dodavatelé jsou zvyklí, že pro ně děláme vždy něco navíc. Velké úspěchy zažívá naše roadshow 100Mega k Tobě, ale koncerty jsou přece jen ještě více srdcová záležitost pro nás všechny. Právě tady totiž trochu odkládáme pracovní témata a místo toho se dozvídáme novinky ze života. Naše partnery bereme jako naše přátele, a právě Zvěřinec je pro nás jedinečnou možností, jak jim být ještě blíže. A také jsme tuto akci organizovali proto, abychom si i v mírně horších časech užili dobrou náladu. Je skvělé vidět to nadšení, úsměvy a moc děkuji našim partnerům a všem, kteří nám s akcí pomohli a také těm, kteří za námi dorazili,“ uvedla Jana Čtvrtníčková, event manažerka 100Mega Distribution.

Hosté si mohli pochutnat na širokém výběru jídla, kde si to své našli milovníci masa, sýrů, zeleniny i sladkostí. Pitný režim byl zdárně podporován různými alko i nealko drinky. A velmi vydatný byl také koncert skupiny Laura a její tygři, která předvedla energickou show plnou rytmu, nadšení a odvázanosti. Po skončení koncertu hudebně navázal známý DJ Roman Pastorek, který svými beaty provedl večírek až do ranních hodin.

Akci organizovala 100Mega vlastními silami za partnerské podpory společností Dahua, Eaton, FSP, Hikvision, Texecom, Dell, Epson, Genius, HP, Microsoft, MSI.

Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

100MEGA Distribution s.r.o.

100MEGA Distribution s.r.o.

100MEGA Distribution je jedním z největších distributorů výpočetní techniky v České republice. Společnost je největším tuzemským výrobcem počítačových sestav HAL3000 a nabízí celou řadu obchodních činností, včetně služeb v oblasti logistiky, servisu, B2B a B2C.

Zobrazit detail firmy