100Mega slavila s Mňágou a Žďorp

7. 6. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a 100Mega Distribution)
Distribuční společnost 100Mega Distribution v klubu La Fabrika v pražských Holešovicích uspořádala akci „Grand opening“, kde spolu se svými partnery a zákazníky oslavila za asistence kapely Mňága a Žďorp nejenom 25 let od svého založení, ale také otevření nových kanceláří, do kterých se sestěhovala společně se svými nedávnými akvizicemi ASM a i4wifi.
Zleva David Petrovič a Martin Zavřel

Setkání bylo zahájeno formální částí v průběhu dne, kdy na hosty čekala kromě přednášek (zaměřených zejména na produkty a služby z „nové části portfolia“ původně pocházejícího z nabídek ASM a i4wifi) také produktová výstava, kdy již nechyběl např. ani „klenot z vlastní dílny“ reprezentovaný počítači HAL3000.

V úvodu večerního programu pak hosty za „Stovku“ přivítali obchodní ředitel David Petrovič a generální ředitel Martin Zavřel: „Dnes jsme se tu sešli ze dvou hlavních důvodů. Zaprvé, abychom společně oslavili 25. výročí od vzniku společnosti 100Mega Distribution, zadruhé, abychom společně oslavili otevření nových prostor v Praze. A to stojí za potlesk, protože máme fakt velkou pobočku s 50 zaměstnanci, skvělým zázemím a obrovským skladem. Ve skutečnosti se to stalo díky sloučení se společnostmi ASM a i4wifi. Nyní tedy sedí všichni naši pražští kolegové na stejné adrese. I přes oslavované čtvrtstoletí své existence máme stále obrovské ambice, jsme plní ideálů a víme, co chceme dělat dál. A věříme, že ty nejlepší roky máme ještě před sebou a že to nejlepší nás teprve čeká. Pojďme si to tu tedy společně užít.“

Následně již nic nebránilo odstartování koncertu legendární skupiny Mňága a Žďorp, který si všichni přítomní dosyta užili přímo na parketu. Svými tóny průběh večera doprovázela rovněž akustická hudba kapely Silent Scream. A nejen proto, že bylo zajištěno i bohaté občerstvení, se zábava protáhla až do časných ranních hodin.

Obrazová galerie:
Štítky: