100Mega Safari Roadshow

21. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: 100Mega Distribution)
V polovině listopadu si 100Mega Distribution pro své partnery a zákazníky připravila opravdovou pecku. Se svou roadshow 100MEGA k Tobě totiž zavítala do Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem, kde propojila zážitky a zajímavosti s dobrým jídlem a pitím i příjemným ubytováním.

Série akcí pod názvem 100Mega k Tobě má za cíl prohlubovat vztahy se zákazníky prostřednictvím neformálního setkávání. Nedílnou součástí setkání je však vždy i prezentace novinek a trendů z celé řady produktových oblastí, kterým se ve „stovce“ věnují. Kromě toho se ale všichni návštěvníci mohou vždy těšit na něco speciálního. A právě v Safari Parku to byla specialitka „par excellence“ – celá akce totiž začala soukromou prohlídkou Safari Parku s vlastní průvodkyní, která účastníky provedla areálem a předala jim hromadu zajímavých informací. Vrcholem prohlídky bylo krmení žiraf, které se stalo nezapomenutelným zážitekem pro všechny zúčastněné.

„100Mega k Tobě pro nás znamená opravdu hodně. Velmi si vážíme možnosti osobně se setkat s našimi zákazníky a strávit s nimi čas i trochu jinak než jen prací. Každý díl je pro nás jedinečný, a proto vždy přemýšlíme, čím ještě naše partnery překvapit, potěšit a pobavit. A když jsme se dostali k nápadu blízkého setkání žirafího druhu, bylo rozhodnuto a já věřím, že jsme našim hostům dali opravdu mega zážitek,“ uvedla k akci Jana Čtvrtníčková, event manažerka 100Mega Distribution.

Po procházce pavilony plnými menších i větších zvířat se hosté usadili v prezentační místnosti, kde proběhly krátké prezentace partnerů 100Mega Distribution. Své produktové novinky a plány tentokrát představili zástupci společností Asus, Dell, Eaton, Eset, Ezviz, HAL3000, HTC, Kyocera, LG, ViewSonic. Nechyběla ani divize 100Mega Distribution zaměřená na velkoformátové dotykové panely.

To ale nebylo vše a po skončení prezentací následovala večeře, po které se zájemci mohli vydat na prohlídku místního Safari pivovaru s ochutnávkou piv. Tato specifická piva s vlastní recepturou nejen skvěle chutnají, ale část peněz z jejich prodeje putuje na podporu chovu ohrožených bílých nosorožců. S touto vznešenou myšlenkou si všichni piva vychutnali ještě o kapku víc.

Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

100MEGA Distribution s.r.o.

100MEGA Distribution s.r.o.

100MEGA Distribution je jedním z největších distributorů výpočetní techniky v České republice. Společnost je největším tuzemským výrobcem počítačových sestav HAL3000 a nabízí celou řadu obchodních činností, včetně služeb v oblasti logistiky, servisu, B2B a B2C.

Zobrazit detail firmy