100Mega s partnery v Pivovaru Bernard

10. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: 100Mega Distribution)
Konec dubna se u „Stomegy“ nesl ve znamení akce 100Mega k Tobě. Na těchto nepravidelně pravidelných akcích se setkávají zástupci distributora se svými partnery z řad výrobců a zákazníků. Program je vždy plný novinek informací, ale také zábavy a dárků. Tentokrát setkání proběhlo v Pivovaru Bernard v Humpolci.

Setkání nelákalo jen na výborné pivo a příjemné prostředí, ale hlavně na skvělou společnost a možnost se dozvědět novinky ze světa počítačů, komponentů, tiskových řešení, monitorů a zobrazovacích zařízení, ale například také z oblasti zabezpečení domova nebo ochrany sítí.

Během odpoledního programu se v prezentacích prostřídali zástupci značek Asus, Dell, Eaton, Epson, Ezviz, Seagate a Viewsonic.

Svůj prostor dostaly také vlastní projekty 100Mega – HAL3000 se ukázal jako řešení vhodné také pro kanceláře a veřejný sektor, a ne pouze pro gamery, a pod značkou XtendLan se prezentovaly produkty pro chytrou domácnost. Řeč přišla také na řešení pro velkoformátové digitální panely a fotovoltaiku, kterým se 100Mega rovněž věnuje.

„Jsme rádi, že se naše roadshow 100Mega k Tobě těší oblibě jak mezi zákazníky, tak mezi dodavateli. Jsou to vždy příjemná setkaní, kde se přibližujeme k našim zákazníkům, a to jak lokálně, tak i lidsky. Jsme vzájemně připraveni informace předávat, ale i přijímat, a nemusí jít nutně vždy jen o práci. Tímto děkujeme všem, kteří se našich akcí zúčastnili a také těm, kteří nám pomohli je uskutečnit,“ uvedla k akci Jana Čtvrtníčková, event manažerka 100Mega Distribution.

Vydatný však nebyl pouze oficiální program, ale také catering nebo bohatá tombola. Zájemci si mohli také prohlédnout pivovar, ochutnat místní piva, a dokonce si je zkusit i osobně načepovat.

Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

100MEGA Distribution s.r.o.

100MEGA Distribution s.r.o.

100MEGA Distribution je jedním z největších distributorů výpočetní techniky v České republice. Společnost je největším tuzemským výrobcem počítačových sestav HAL3000 a nabízí celou řadu obchodních činností, včetně služeb v oblasti logistiky, servisu, B2B a B2C.

Zobrazit detail firmy