Zyxel posiluje v regionu CEE

20. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zyxel)
Společnost Zyxel se rozrostla o nové členy. Ke změnám a rozšíření týmu došlo jak na poli technickém, tak na poli obchodním. K několika změnám rovněž došlo v zahraničních týmech společnosti.
Silvia Suchá

Silvia Suchá nastoupila na pozici sales representative for Slovakia. Silvia pracuje ve společnosti Zyxel Communications Czech skoro dva roky. Do dubna letošního roku působila v oddělení Order Desk. Od května nově nastoupila na pozici sales representative for Slovakia, kde bude mezi její hlavní úkoly patřit rozvoj a budování obchodních vztahů s prodejci na Slovensku. Slovenský trh je pro společnost Zyxel důležitým trhem a Silvia bude navazovat na práci svých předchůdců v obchodním oddělení.

Český tým posílil Jan Kratina na pozici pre sales engineer. Jan Kratina je zodpovědný za technický vývoj řešení pro segment telco operátorů. Jeho technické kompetence pramení z více než 12 let zkušeností s produkty Zyxel u servisní organizace společnosti.

Viktor MyslikovjanViktor Myslikovjan v posledních letech působil ve společnosti Zyxel Communications Czech na pozici internal account manager. S rozvojem sítě obchodních partnerů a s tím, jak dynamická je situace na trhu, se požadavky na jeho obchodní činnost výrazně rozšířily. Od dubna letošního roku působí Viktor nově na pozici sales representative for the Czech Republic. To mu umožní více se zaměřit na budování užších obchodních vazeb s obchodními partnery společnosti Zyxel na celorepublikové úrovni.

Nově společnost Zyxel rozšiřuje také své působení v Bulharsku a Rumunsku. Tyto nové trhy bude mít na starosti Levente Cseh, který nastoupil na pozici sales representative RO & BG. Levente bude odpovídat za rozvoj distribučního a resellerského prodejního kanálu v Bulharsku a Rumunsku. Jeho devizou je vedle obchodních dovedností také technický background. Ten bude klíčový pro vzdělávací aktivity (webináře, workshopy a školení), které Zyxel aktivně organizuje pro předávání produktových znalostí.

Nového kolegu přivítal také polský tým, kde na pozici sales engineer nastoupil Aleksander Turski. Jeho hlavním úkolem je předprodejní a projektová podpora zahrnující také školení a podporu resellerů.

Štítky: 
Zyxel