Změny ve vedení VMwaru

5. 12. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware )
Společnost VMware jmenovala Jeana-Pierra Brularda do funkce výkonného viceprezidenta pro globální prodej s účinností od 1. února 2020. Ke stejnému datu Maurizio Carli, současný výkonný viceprezident pro globální prodej a služby, opustí provozní roli a bude formálně zastávat funkci strategického poradce pro vstup na trh.
Jean-Pierre Brulard

Jean-Pierre Brulard bude jmenován výkonným viceprezidentem pro globální prodej na americkém kontinentu, v jihovýchodní Asii a Japonsku a v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky. Odpovědný bude také za předprodejní a poprodejní technickou podporu a za všechny globální obchodní kanály. Jean-Pierre Brulard dosud řídil aktivity společnosti v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky. Zodpovědný byl za strategické plánování, obchodní činnost a řízení klíčových funkcí včetně prodeje, obchodních kanálů a služeb.  Než se ujal této celoregionální role, řídil šest let úspěšně jižní část regionu EMEA. Za sebou má vice než 35 let praxe z působení v řadě technologických společností jako Business Objects, SAP, IBM, Sun Microsystems nebo Unisys.

Luigi Freguia od 1. února 2020 povede terénní tým v regionu EMEA. Dosud řídil aktivity VMwaru v regionu centrální části regionu EMEA. Do společnosti VMware nastoupil v roce 2014. Má přes 35 let zkušeností v oboru, kdy zastával různé pozice ve společnostech Oracle, Microsoft, HP nebo IBM.

Štítky: 
VMware