Y Soft posílil svůj top management

11. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Y Soft)
V návaznosti na zprávu o rekordních hospodářských výsledcích v posledním fiskálním období oznámila společnost Y Soft příchod dvou strategických posil do nejvyššího managementu. Posílením vedení Y Soft směřuje k dalšímu silnému obchodnímu růstu.

Novým obchodním ředitelem se stal Barry Löwer. Barry je odborník na oblas správy a digitalizace dokumentů. Mezi jeho úkoly patří plánování a koordinace prodeje a obchodních aktivit Y Softu napříč portfoliem produktů. Prioritou zůstává podpora kontinuálního růstu společnosti.

Před příchodem do Y Softu Barry Löwer strávil dva roky řízením mezinárodních vztahů se zákazníky pro divizi zobrazování dokumentů ve společnosti Nuance Communications (od roku 2018 Kofax). Předtím se sedm let staral ve společnosti Equitrac Corporation o prodej a expanzi firmy v regionu EMEA.

„Jsem velice potěšen možností vést obchodní tým Y Softu, stejně tak se těším na další výzvy v oblastech rozvoje globální sítě partnerů společnosti. Y Soft a jeho partneři mají úžasný potenciál a příležitost realizovat se na trhu digitálních kancelářských řešení. Spojením inovativních technologií a vynikající předprodejní a poprodejní podpory přinášíme našim zákazníkům významné výhody,“ uvedl Barry Löwer.

Společnost Y Soft nedávno oznámila, že divize internetu věcí (IOTA Hardware), která vyrábí čtečky karet, 3D tiskárny, externí terminály a edge zařízení, zvýšila svůj podíl na celkových prodejích firmy na 21 %. S dalším růstem se Y Soft rozhodl pro angažování Ondřeje Župky na novou pozici viceprezidenta výroby. Jeho úkolem je řízení stále rostoucích výrobních procesů a strategie.

Ondřej Župka přichází s 18ti lety zkušeností z výroby ve společnostech jako TE Connectivity, Honeywell, Celestica a Flextronics. Bude čelit výzvě škálovat výrobu Y Softu s rostoucím podílem automatizace, standardizace řízení kvality, optimalizace plánování výroby a rozvoje výrobních procesů startupů v portfoliu investiční platformy Y Soft Ventures.

„Pozice Y Softu ve výrobním sektoru v České republice je mimořádně významná. Možnost vést tým vyrábějící hardware pro YSoft SafeQ, YSoft Labs a společnosti spadající pod Y Soft Ventures přijímám s pokorou a hrdostí,“ uvedl Ondřej Župka.

„Věřím, že Barry a Ondřej přinesou potřebné zkušenosti a pomohou nám dosáhnout očekávaného růstu a využití příležitostí, které na nás čekají. Vytvoření obou pozic nám pomůže vyjít vstříc potřebám partnerů a klientů a tvoří potřebnou půdu pro růstovou strategii společnosti,“ sdělil CEO a spoluzakladatel Y Softu Václav Muchna.

V souvislosti se jmenováním Barryho Löwera na pozici CSO se Lukáš Maňásek posouvá na vedoucího týmu globálního prodeje, kde využije silných mezinárodních vztahů a interních znalostí v oblasti podpory regionálních týmů, partnerů a zákazníků.

Štítky: 
Y Soft