Verbatim jmenoval Cliva Albertse globálním generálním ředitelem

17. 2. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Verbatim)
Společnost Verbatim jmenovala Clive Albertse globálním CEO. Je to nová pozice navržená tak, aby poskytovala větší spolupráci mezi čtyřmi regionálními podniky Verbatimu.

Clive Alberts (48) v letech 2001 až 2010 pracoval jako vedoucí prodeje a marketingu pro region DACH a CEE (Německo, Rakousko, Švýcarsko a střední a východní Evropa) ve společnosti Freecom. Po spojení firem Freecom a Verbatim v roce 2011 Alberts převzal podobnou roli ve Verbatim EUMEA. V roce 2013 si přibral povinnosti generálního ředitele (prokuristy) ve Verbatim Europe Central. V roce 2016 byl jmenován obchodním ředitelem pro Verbatim EUMEA a poté prezidentem EUMEA v dubnu 2019. Na začátku roku 2023 se ujal své nové role globálního generálního ředitele.

Jsem nadšený, že přebírám tuto důležitou roli ve společnosti Verbatim a těším se na příležitosti pro rozvoj a růst organizace prostřednictvím silného a inovativního vývoje produktů, integrovanějších operací a lepší koordinací marketingu,“ řekl Clive Alberts. „Budeme pokračovat v poskytování skvělého místního zákaznického servisu a strategií, kterými je Verbatim známý během své dlouhé historie, a zároveň těžit z přínosů globálního provozu.

Štítky: 
Verbatim