Veletrhy art & interior s novou manažerkou

23. 9. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
AC Expo patřící k předním organizátorům výstav a veletrhů, oznamuje změnu na pozici projektového managera jednoho z nejúspěšnějších veletrhů - art & interior. Na tuto pozici nastoupila Lenka Janáčová.
Lenka Janáčová, manažerka veletrhů art & interior.

Ta převezme vedení zmiňovaného projektu po Ing. Petru Ivanovovi, se kterým společnost AC Expo při pořádání veletrhu art & interior po řadu let spolupracovala.

Společnost AC Expo a Ing. Petr Ivanov po vzájemné dohodě ukončili dlouholetou spolupráci na výstavách art & interior a office & life. Oba projekty bude nadále rozvíjet samostatně společnost AC Expo v čele s novou projektovou managerkou veletrhu.

Lenka Janáčová má několikaleté zkušenosti z oblasti produkce a PR, dlouhodobě spolupracovala na propagaci mnoha významných veletrhů. Za cíl si klade udržet stávající prestiž veletrhu a otevřít dveře dalším vystavovatelům.

„Komplex výstav art & interior je naprosto jedinečný projekt a doufám, že si tuto pečeť ponese i do budoucna. Přeji si, abychom na veletrhu opět přivítali kromě výrobců a prodejců špičkového interiérového designu i řadu nezávislých designérů či studentů a dali jim tak prostor k jejich prezentaci.“

Jubilejní ročník art & interior se uskuteční ve dnech 12. – 15. listopadu 2009 v tradičních prostorách Veletržního paláce.