Tým technologických specialistů v Ciscu vede Zuzana Švecová

18. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Zuzana Švecová ve společnosti Cisco nově působí na pozici Architecture Lead. Má tak na starosti vedení týmu specialistů tří architektur Cisco – datová centra, podnikové sítě a technologie pro týmovou spolupráci. Tým je zodpovědný za prodej a marketingovou komunikaci nových produktů a architektur ve formě připravených řešení.

„Zuzana je v našem týmu již šest let a výrazně se během té doby podílela na úspěchu naší společnosti na českém i slovenském trhu. Pevně věřím, že její technologické znalosti v kombinaci s manažerskými dovednostmi zužitkuje i v nové pozici a pomůže nadále budovat pověst společnosti Cisco jako spolehlivého partnera pro všechny firmy, které chtějí pomocí technologií posunout své podnikání,“ uvedl Michal Stachník, generální ředitel společnosti Cisco pro Českou republiku a Slovensko.

Zuzana Švecová nastoupila do společnosti Cisco v roce 2013, kdy se stala součástí tréninkového programu Cisco Sales Associates Program a dva roky zastávala pozici account manažerky pro virtuální prodej. Následně se jako produktová specialistka zaměřovala na bezdrátové technologie a síťová řešení pro velké podniky.

Zuzana Švecová hovoří anglicky a německy. Magisterský titul získala na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde vystudovala Fakultu mezinárodních vztahů, obor Mezinárodní obchod. Ve svém osobním životě se Zuzana Švecová věnuje tanci, cestování a ráda sportuje.

Štítky: 
Cisco systems