T.S.Bohemia: Petr Schrom

8. 8. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: T.S.Bohemia)
Výkonným ředitelem internetového prodejce počítačů a spotřební elektroniky T.S.Bohemia byl jmenován Petr Schrom. Ze své funkce řídí a koordinuje všechny činnosti T.S.Bohemia v České republice a na Slovensku.
Petr Schrom, výkonný ředitel T.S.Bohemia

Petr Schrom má rozsáhlé manažerské zkušenosti nejen z e-tailu, ale též z distribuční oblasti IT a elektra. V T.S.Bohemia před sedmi lety ve funkci výkonného ředitele úspěšně provedl transformaci firmy ze subdistributora IT na tehdy druhý největší e-tail spotřební elektroniky v ČR. Více než deset let také pracoval u největšího distributora IT v ČR, společnosti  eD‘ system Czech, na pozici obchodního a marketingového ředitele. Studoval na Newport university BBA a Business School Nederland MBA.

T.S.Bohemia je po koupi e-shopu alfa.cz jedničkou mezi e-taily na Moravě a největším výrobcem PC Barbone v ČR. Chtěli bychom během tří let postupně navýšit náš tržní podíl i v Čechách a vstoupit na Slovensko. Důraz však budeme klást na profitabilní business a to se týká i rozšiřování našeho sortimentu,“ uvedl Petr Schrom.

Podobné články

Alfa Computer v rukou T.S.Bohemia

7. 5. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: T.S.Bohemia a DCD Publishing)
Společnost T.S.Bohemia koupila za nezveřejněnou sumu konkurenčního prodejce Alfa Computer a posílila tak svou pozici na trhu. Mění se společnost v prodejce pro koncové zákazníky? Čtěte více