Tomáš Kubálek senior client partnerem u Korn/Ferry

1. 9. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Korn/Ferry International, přední dodavatel řešení v oblasti talent managementu oznámil, že Tomáš Kubálek (44) dnes nastoupil do společnosti jako Senior Client Partner.
Tomáš Kubálek, senior clent partner Korn/Ferry International.

Před nástupem do KFI stál Tomáš Kubálek u vzniku české konzultační společnosti zabývající se vyhledáváním řídících pracovníků a specialistů především v oblasti informačních technologií a telekomunikací. Tuto společnost několik let řídil a osobně vedl řadu projektů obsazování strategických pozic především u mezinárodních zákazníků doma i v zahraničí.

Alice Punch, Korn/Ferry International říká: „Tomáš Kubálek má hluboké znalosti našeho odvětví a je zároveň člověkem s vynikající minulostí zakladatele a výkonného manažera ve společnosti působící v oblasti Executive Search.“

Tomáš Kubálek prohlásil: „Rozmanitý přístup Korn/Ferry je v našem odvětví unikátní a já jsem potěšen, že skrze působení KFI v Praze mohu společnosti pomoci ještě více rozvinout zavedenou firemní značku. Těším se na rozvoj našich konzultantských služeb a společnou práci s kolegy a kolegyněmi z Korn/Ferry.“

Před nástupem do odvětví talent managementu Tomáš Kubálek působil sedm let v IBM, kam nastoupil jako systémový inženýr. Později se posunul do pozice produktového manažera pro centrální a východní Evropu se sídlem ve Vídni. Po návratu z Rakouska byl jmenován do pozice Product & Marketing Manager a stal se součástí užšího manažerského týmu.

Následně se více než 12 let věnoval oblasti personálního poradenství a Executive Search.

Tomáš Kubálek vystudoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT v Praze. V roce 2006 získal titul MBA na Rochester Institute of Technology, N.Y. Kromě rodného jazyka hovoří plynně anglicky. Ve volném čase se věnuje golfu, tenisu a rodině.