Tieto: Martin Vrobel a Jan Rychtar

22. 1. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Tieto)
Tieto posílilo vedení divizí ERP/SAP a Consulting & System Integration. Novým ředitelem divize ERP/SAP se stal od začátku letošního roku Martin Vrobel. Divizi Consulting & System Integration nově vede Jan Rychtar.
Vlevo Martin Vrobel a Jan Rychtar

Martin Vorbel má na své pozici na starosti provoz hostingové služby v oblasti ERP systému na globální úrovni, dodržování kvality objednaných služeb s ohledem na profitabilitu, dále kontinuální vývoj vlastních produktů zejména v oblasti cloudového přístupu a v neposlední řadě partnerství s firemními zákazníky a dodavateli.

Martin působí ve společnosti Tieto již od roku 2005, počínaje rokem 2011 pak zastával pozici manažera služeb ERP/SAP. Volný čas tráví se svou rodinou. Kromě informačních technologií se věnuje sportu, práci na zahradě a dobrému jídlu.

Manažerem divize Consulting & System Integration v České republice je Jan Rychtar, jehož cílem na této pozici je především další posilování konzultačních kompetencí české pobočky společnosti a celkový rozvoj obchodních aktivit v České republice i na dalších klíčových trzích. Jan Rychtar působí ve společnosti Tieto již šest let. Pracoval na pozici manažera oddělení pro Business Intelligence a poté působil jako obchodní manažer pro Českou republiku. Svou kariéru zahájil v oddělení rizik Komerční banky. Odtud pokračoval na pozici IT architekt a projektový manažer ve společnosti DHL Global Information Services.

Jan vystudoval informatiku na ČVUT. Ve volném čase se věnuje především cestování, sportu a dalšímu osobnímu rozvoji.

Štítky: 

Podobné články

Luboš Tejkl, personální ředitel v Tieto Czech

Tieto Czech: Luboš Tejkl

16. 2. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tiote Czech)
Personálním ředitelem společnosti Tieto Czech se stal Luboš Tejkl. Odborník s více než dvacetiletou praxí a zkušenostmi s prací v zahraničí pomůže v Tieto Czech rozšířit stávající obchodní model společnosti. Čtěte více

Tieto prodává Google Apps

9. 4. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Tieto)
Společnost Tieto podepsala smlouvu se společností Google o zařazení cloudové sady kancelářských aplikací Google Apps do své nabídky služeb. Tieto tímto partnerstvím doplní stávající služby a otevře další možnosti pracovní mobility a efektivity. Čtěte více