Thein Digital rozšířil své řady o Daniela Petráska a další posily

14. 12. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Thein Digital)
Společnost Thein Digital (součást skupiny Thein, která se zaměřuje na rozvoj technologických společností v oboru ICT, kyberbezpečnosti a průmyslu 4.0), posílila tým o nové členy. Do vedoucí pozice business development director přišel Daniel Petrásek. Do společnosti dále nastoupili Michael Anderle ve funkci senior IT konzultant a Jan Havlíček jako produktový manažer.
Daniel Petrásek

Rozrůstající se tým společnosti obohatil Daniel Petrásek, který si s sebou do funkce business development director přináší dlouholeté zkušenosti z oblasti managementu a podnikového rozvoje v sektorech jako bankovnictví, logistika, retail nebo státní správa.

Do Thein Digital přišel ze společnosti Diebold Nixdorf, kde se jako channel director EMEA east a business development director pro střední Evropu zabýval nejen obchodním rozvojem, ale i řízením partnerské sítě v téměř 30 zemích. V minulosti působil například v IBM nebo Computer Sciences Corporation. V Thein Digital má na starosti rozvoj nové oblasti udržitelnosti, řešení pro energetický management, rozvoj podnikání v oblasti privátních 5G a v neposlední řadě i vybrané klíčové zákazníky.

Michael Anderle

„Po jedenácti letech v Diebold Nixdorf byl čas na změnu. S Thein Digital sdílím vizi digitalizace, trvalé udržitelnosti i ambice posunout celou českou sféru ICT a průmyslu kupředu. Nejen díky tomu do své funkce nastupuji s nadšením a odhodláním využít všech svých dosavadních zkušeností pro maximálně možný rozvoj společnosti. Věřím, že naše spolupráce bude oboustranně přínosná,” řekl o svém nástupu Petrásek.

Jako senior IT konzultant do firmy nastoupil také Michael Anderle, který přišel z Hewlett Packard Enterprise, kde pracoval téměř 19 let na pozici storage technology consultant.

Jan HavlíčekNovým produktovým manažerem se stal Jan Havlíček. Ve své kompetenci má rozšíření produktového portfolia o veškeré služby v oblasti AWS a kontejnerové aplikační infrastruktury. Do Thein Digital přišel ze společnosti SpaceKnow, kde se staral o předprodejní podporu obchodního týmu při práci na obchodních příležitostech a o delivery stejně jako projektový management uskutečňovaných projektech.

Štítky: 

Podobné články

Český servis se po dokončení transformace přejmenovává na iBusiness Thein

31. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: iBusiness Thein)
Společnost Český servis, spadající do investiční skupiny Thein Tomáše Budníka, pokračuje ve své transformaci a v souvislosti s novým zaměřením se definitivně přejmenovává na iBusiness Thein. Čtěte více

Projekt Mac@Dev si dává za cíl zvýšit počty Maců mezi českými vývojáři

4. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: iBusiness Thein)
Společnost iBusiness Thein představila projekt Mac@Dev, jehož cílem je zvýšení počtu uživatelů počítačů Apple Mac v prostředí českých vývojářských týmů a firem – a to na trojnásobek v porovnání s dneškem. Čtěte více
Jana Studničková, CEO společnosti iBusiness Thein

Jana Studničková (iBusiness Thein): Lidé chtějí pracovat s krásnými věcmi

20. 9. 2023. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing a iBusiness Thein)
Jsou zařízení od Applu vhodná do firemního prostředí? Jaké jsou jejich výhody a proč zvolit model DaaS (Device as a Service), to nám prozradila Jana Studničková, CEO společnosti iBusiness Thein. Čtěte více

Společnost Thein Digital uzavřela partnerství s Flash Networks BV

29. 8. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Thein Digital)
Thein Digital uzavřel partnerství s mezinárodně působící firmou Flash Networks BV. Touto strategickou spoluprací rozšiřuje nabídku a poskytování služeb o další technologie, které budou cílené primárně pro telekomunikační operátory. Čtěte více