Tech Data Distribution: Madár, Vojtěšek, Pavlíček

3. 11. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
S pokračující integrací společnosti Tech Data došlo k 1. 11. 2017 ke změnám ve vedoucích pozicích. Martin Madár se přesunul na pozici Director Software – Eastern Europe, Vít Vojtěšek se přesunul na pozici Product Marketing Director v Tech Data Endpoint Solutions a Petr Pavlíček působí na pozici obchodního ředitele a je zodpovědný za obchodní aktivity Tech Data Endpoint Solutions.

Martin Madár se k 1.11. přesunul na pozici Director Software – Eastern Europe, kde má na starosti start obchodních aktivit v oblasti softwaru, především značek Microsoft a Adobe, v zemích východní Evropy.

Zde se po akvizici divize Technology Solutions společnosti Avnet otevírají nové obchodní příležitosti. Blok zemí východní Evropy zahrnuje zejména Polsko, Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko a ve speciálním režimu i další země. Martin Madár tak nadále zůstává přímo zodpovědný za obchodní jednotku Software v ČR, zahrnující kromě výše zmíněných značek i řadu dalších výrobců.

Martin MadarVít Vojtěšek se k 1.11. přesunul z pozice Director Tech Data Mobile, která se v novém uspořádání stala součástí Tech Data Endpoint Solutions (dříve tzv. Broadline), na pozici Product Marketing Director. Ze své pozice má na starosti kompletní tým produktového marketingu nově vzniklé části Tech Data EndpointSolutions, zahrnující veškeré současné značky a produkty v oblasti tzv. broadline portfolia, mezi které patří zejména HP, Lenovo, Intel, WD a desítky dalších, a dále pak otevření nových kontraktů ve spolupráci s ostatními divizemi Tech Data, zejména pak v oblasti počítačových komponent, za které jmenujme poslední novinku – AMD.

Petr Pavlíček k 1.11. vykonává pozici Obchodní ředitel a je nadále zodpovědný za veškeré obchodní aktivity části Tech Data Endpoint Solutions, zahrnující prodej kompletního portfolia společnosti do všech tržních zákaznických segmentů.Vít Vojtěšek

Aktuální základní struktura společnosti Tech Data

Společnost Tech Data představila v říjnu 2017 novou identitu značky, která zdůrazňuje její široký záběr a schopnosti. Tato změna je součástí pokračující integrace divize Technology Solutions společnosti Avnet, kterou Tech Data koupila v prvním pololetí 2017.

Portfolio řešení pro koncové uživatele se nově nazývá Tech Data Endpoint Solutions (dříve Broadline) a primárně zahrnuje PC systémy, mobilní telefony a příslušenství, tiskárny, periferní zařízení, spotřební materiál, software a spotřební elektroniku.

Petr PavlíčekPortfolio pokročilých řešení se nově jmenuje Tech Data Advanced Solutions a zahrnuje zejména řešení pro data centra (síťové prvky, servery, storage, konvergovaná řešení, software apod.), cloud, IoT, mobilitu, bezpečnost a analýzu.

Kromě těchto dvou portfolií bude společnost Tech Data na trhu i nadále nabízet další tři specializovaná řešení: Datech Solutions (distribuce softwaru CAD, primárně Autodesk), Maverick AV Solutions (distribuce AV řešení) a Global Computing Components (distribuce počítačových komponent).

Štítky: 
Tech Data Distribution (Azlan, Datech a Technology Solutions)