SWS má novou generální ředitelku

17. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Generální ředitelkou společnosti SWS byla jmenována Martina Vlčková. Funkci přijala 1. ledna 2023, kdy na této pozici vystřídala Evžena Varadinka, který i nadále v SWS působí jako předseda představenstva a bude se věnovat strategickým cílům.

Evžen Varadinek předal funkci generálního ředitele po více než 30 letech. Jeho rozhodnutí vyplynulo z přesvědčení, že předává vedení SWS člověku, který má mnohaleté zkušenosti jak v oboru, tak i vnitrofiremně, zná firmu do detailů a může tak plynule navázat na práci dosavadního generálního ředitele.

Martina Vlčková v SWS působí bezmála 20 let a prošla zde různými manažerskými pozicemi. V předchozím postavení obchodní ředitelky se starala mimo jiné o rozvoj a podporu obchodních příležitostí, podílela se na přípravě obchodních plánů a má bohaté zkušenosti z oblasti řízení lidských zdrojů a marketingu.

„Ráda bych touto cestou upřímně poděkovala dosavadnímu generálnímu řediteli, panu Evženu Varadinkovi, který položil základní stavební kámen této společnosti a za tu dobu odvedl obrovský kus práce. Dokázal provést firmu nejen v období hojnosti, ale také v krizových letech. Cením si vzájemné spolupráce a vážím si jeho důvěry. Věřím, že SWS bude mít i nadále vedoucí postavení na IT trhu a bude naplňovat motto „Distributor ve Vašich službách“ i po mnoho dalších let,“ řekla Martina Vlčková, generální ředitelka SWS.

Štítky: 

Profilová karta firmy

SWS a.s.

SWS a.s.

Firma SWS a.s. vznikla v roce 1991, má základní kapitál 130,485 mil. Kč a zaměstnává bezmála 300 pracovníků.
SWS a.s. je výhradně distribuční společností zabývající se nákupem a prodejem informačních a komunikačních technologií, spotřební elektroniky a digitální techniky. Svým obchodním partnerům poskytuje široké portfolio hardwarových a softwarových produktů od více než 250 výrobců.

Zobrazit detail firmy