Simona Tomaníková novou posilou Tech Daty

26. 10. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Do pozice IBM SW Business Development Manager ve společnosti Tech Data – A TD SYNNEX Company nastoupila Simona Tomaníková. Její klíčovou zodpovědností je péče o základnu partnerů pro IBM.

Simona Tomaníková má zodpovědnost za řízení a rozvoj vztahů s partnery, a to především v oblasti softwarového portfolia IBM. K dalším neoddělitelným úkolům patří rozvoj obchodní strategie výrobce a její přizpůsobení specifikům tuzemského trhu. Kromě dlouhodobých strategií ovšem bude Simona Tomaníková v kontaktu s partnery a jejich požadavky i na každodenní bázi.

Simona nastupuje s vynikající kvalifikací a bohatými zkušenostmi s rodinou řešení IBM, které získala na stejné pozici ve slovenské pobočce Tech Data a rovněž během svého sedmiletého působení ve společnosti IBM Slovakia.

Ve svém volném čase Simona ráda sportuje (fitness, běh, kolo, plavání, volejbal) a věnuje se keramice. Jako dobrovolnice pracuje ve sdružení Mareena, které se zaměřuje na pomoc cizincům v integraci do slovenského prostředí.

Štítky: 

Profilová karta firmy

TD SYNNEX

TD SYNNEX

Společnost TD SYNNEX je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy