Schneider Electric: Petr Špinar

16. 3. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Schneider Electric má nového ředitele divize IT Business pro Česko a Slovensko. Do funkce k 1. březnu nastoupil Petr Špinar, který přichází ze společnosti Motorola Solutions, kde pracoval jako obchodní ředitel pro Česko a Slovensko, avšak řídil rozvoj obchodu také na Ukrajině, v Gruzii a v Rumunsku.
Petr Špinar, ředitel divize IT Business ve Schneider Electric

Své další zkušenosti získal Špinar během působení ve společnostech Computer Sciences Corporation (CSC), kde od roku 2010 působil na pozici managing director pro východní Evropu, ve společnosti Motorola jako country manager pro Českou republiku a v Hewlett Packard jako alliance director pro východní Evropu na Blízký východ. Za svou kariéru zastával různé pozice ve výkonném managementu jak v České republice, tak v širším regionu střední a východní Evropy.

Špinar v roce 1991 úspěšně ukončil studium na Vysokém učení technickém v Brně, Fakultu elektrotechniky a komunikačních technologií, obor Technická kybernetika. Mezi jeho zájmy a koníčky patří kromě IT také historie, literatura faktu, kultura, jízda na kole a turistika.

Štítky: 
APC by Schneider Electric