Retailovou expanzi Nordic Telecom vede Jan Roule

6. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Nordic Telecom)
Společnost Nordic Telecom získala posilu do svého týmu před chystanou aukcí kmitočtů pro sítě páté generace. Na pozici chief commercial officer nastoupil Jan Roule, který dříve působil například na pozici viceprezidenta prodeje rezidentním zákazníkům ve společnosti T-Mobile.

Na této pozici bych rád společnosti Nordic Telecom pomohl v oblasti růstu a prodeje a také s její ambicí změnit stávající telekomunikační trh. Jsem si jistý, že díky férovému přístupu můžeme vrátit důvěru v telekomunikace. Mým hlavním cílem bude pokrytí službami pevného internetu 1,3 milionu domácností do konce roku 2020,“ uvedl ke své nové pozici Jan Roule.

Jan má v Nordic Telecomu na starosti, kromě jiného, nastavení efektivní obchodní strategie a prodej Nordic 5G internetu a Nordic TV. Nordic Telecom plánuje do dvou let nabízet služby pevného internetu 330 tisícům zákazníků v celé ČR. Také proto v roce 2017 koupil v aukci velký blok kmitočtů v pásmu 3,7 GHz, na kterém staví síť vhodnou pro poskytování pevných i mobilních služeb.

„Jan je přední odborník s dlouholetými zkušenostmi v oblasti prodeje a jeho nástup do Nordic Telecomu jasně ukazuje, že to s naší strategií dravě proniknout na český trh myslíme vážně. Pokud uspějeme v letošní aukci kmitočtů, bude to dobrá základna pro vybudování plnohodnotného čtvrtého mobilního operátora v Česku,“ řekl Jan Čornej, výkonný ředitel Nordic Telecom.

Jan Roule, absolvent ČVUT FEL, obor telekomunikace, mimo jiné pracoval ve společnosti Radiomobil, kde pomáhal se vstupem mobilního operátora Paegas na trh a budoval jeho inovativní image. Později z pozice Ředitele Wholesalu a Partnershipu připravoval půdu pro vstup virtuálních operátorů. Naposledy působil jako Ředitel prodeje rezidentním zákazníkům ve společnosti T-Mobile, kde bylo jeho hlavním cílem zvýšit výkon prodejní sítě B2C. Je odborník na oblast telekomunikací a prodejních strategií, působí také jako mentální kouč mnoha vrcholových sportovců a manažerů.

Štítky: 

Podobné články

Péče o zákazníka? Těchto sedm rad je dobré mít na paměti

29. 8. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Nordic Telecom)
Ne nadarmo se říká „náš zákazník – náš pán“. Snad každá společnost na světě dělá vše pro to, aby si své zákazníky udržela. Věrnost zákazníků však není samozřejmostí. Je potřeba se o ně patřičně starat a snažit se maximálně vyhovět všem jejich požadavkům. Protože jen spokojený zákazník může být věrný. Čtěte více
Martina Lovčíková, ředitelka divize pro koncové zákazníky v Nordic Telecomu

Nordic Telecom: Martina Lovčíková

9. 3. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Nordic Telecom)
Manažerský tým telekomunikačního operátora Nordic Telecom posílil o ředitelku divize pro koncové zákazníky. Martina Lovčíková má na starosti nově budovanou oblast retailu a nabídku služeb na frekvenci 3,7 GHz, již operátor vydražil v loňské aukci Českého telekomunikačního úřadu. Čtěte více

Z Air Telecom se stává Nordic Telecom

16. 2. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Nordic Telecom)
Air Telecom, čtvrtý telekomunikační operátor na českém trhu, změnil název na Nordic Telecom. Pod novou identitou připravuje technologické změny, které mu umožní rozšířit a zkvalitnit portfolio služeb. Operátor také připravuje spuštění LTE sítě. Čtěte více