Renata Šolcová se stala marketingovou manažerkou TCL pro střední a východní Evropu

23. 11. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: TCL)
Na pozici marketingové manažerky společnosti TCL Electronics pro střední a východní Evropu nastoupila Renata Šolcová. Tuto pozici dosud vykonával Easton Kim, který postoupil na pozici evropského marketingového ředitele.

Šolcová bude v daném regionu řídit nastavení marketingové a retail-marketingové strategie, včetně posílení a prezentace značky TCL na vybraných trzích. Spolu se svým týmem se zaměří na public a media relations, sponzoring (zejména sportovní), retail management a partnerské marketingové aktivity.

Do společnosti TCL Electronics přichází ze Samsungu, kde zodpovídala za retail marketing. Předtím pracovala jako brand manažerka, respektive trade marketing manažerka, u společností Bongrain, Bell nebo Nutricia.

 „V nové pozici zúročím své zkušenosti z oblasti FMCG a Electronic Business. Budu usilovat o zviditelnění značky TCL na trzích, za které zodpovídám – jak v retail segmentu, tak v online prostředí. Mezi spotřebiteli a značkou TCL je třeba i nadále budovat pozitivní vztah,“ uvedla Renata Šolcová, CSE Marketing Manager společnosti TCL Electronics, a dodala: „TCL je ambiciozní, dynamická značka, která flexibilně reaguje na zákaznické potřeby a přináší na trh kvalitní produkty s přidanou hodnotou.“

Štítky: 
TCL