Prodejní kanál společnosti Lenovo v regionu EMEA řídí Ralf Jordan

15. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Ralf Jordan se stal z funkce viceprezidenta EMEA Channel součástí týmu společnosti Lenovo, který má na starosti prodejní kanál napříč celým portfoliem produktů a služeb. Podílet se bude také na projektu Lenovo 360.

Jordan ve funkci nahradil Fionu O’Brien, která přešla do celosvětové role jako viceprezidentka pro transformaci prodeje a podporu pro mezinárodní trhy. Ralf přináší do společnosti Lenovo bohaté odborné a průmyslové znalosti, které budou ve sféře další transformace neocenitelné.

V Düsseldorfu, v sídlu společnosti Lenovo, se zaměří na rozšiřování podnikání v oblasti EMEA Channel napříč celým portfoliem, přičemž se bude aktivně podílet na projektu Lenovo 360 pro vybudování ještě lepších vazeb mezi sektory Intelligent Devices Group (IDG), Infrastructure Solutions Group (ISG) a Solutions & Services Group. (SSG).

Ralf Jordan v posledních letech působil jako vedoucí distribučního oddělení GTM pro oblast EMEA ve společnosti Dell Technologies.

Během své kariéry však již pracoval také pro Lenovo – před odchodem do Dellu zde pracoval jako viceprezident pro rozvíjející se trhy ve střední a východní Evropě, Blízkém východě a Africe. Svou kariéru začal v roce 1992 u IBM jako systémový inženýr. Následně se přesunul do oddělení prodeje. V IBM a Lenovo postupně zastával několik národních a mezinárodních vedoucích pozic v oblasti prodeje.

Jsem potěšen, že se znovu připojuji k Lenovu jako viceprezident pro EMEA Channel. Během posledních deset let jsem sledoval působivý růst, transformaci a úspěch společnosti na trhu a cítím se motivován k tomu, abych sehrál svou roli při posunu našeho podnikání v oblasti EMEA Channel na další úroveň. Pro Lenovo vidím neuvěřitelnou příležitost zúročit své silné stránky a úspěch a dále rozšířit své vedoucí postavení na trhu prostřednictvím skutečně jednotného přístupu k EMEA Channel. Je to jako návrat ke své první lásce,“ uvedl Ralf Jordan ke svému návratu do Lenova.

Štítky: 

Profilová karta firmy

Lenovo

Lenovo

Lenovo, společnost s obratem 34 miliard USD, je největší výrobce počítačů na světě a lídr v PC Plus éře, který poskytuje uživatelům ve více než 160 zemích špičkové produkty a služby postavené na moderních technologiích. Lenovo patří celosvětově k lídrům v oboru, a to díky zaměření na výzkum, vývoj, inovace a kvalitu. Uživatelům nabízí kvalitní služby a produkty s bezpečnostními nástroji a uživatelsky přívětivými technologiemi. Vedle etablované řady business notebooků ThinkPad rozšířilo Lenovo své portfolio také o řadu IdeaPad, určenou převážně domácím uživatelům.

Zobrazit detail firmy