Personálie

Petr Štajner viceprezidentem GTS Central European

Na vytvořenou pozici viceprezidenta a ředitele divize velkoobchodu hlasových služeb středoevropské telekomunikační skupiny GTS Central European Holding B.V. (GTS CE) byl jmenován Petr Štajner.

Milan Loucký

  • 22. 7. 2009
  • 0 min
Petr Štajner viceprezidentem GTS Central European

Petr Štajner dosud působil ve funkci ředitele divize velkoobchodu a vnějších vztahů společnosti GTS Novera. Ve své nové funkci bude zodpovědný za rozvoj a řízení velkoobchodu národních a mezinárodních hlasových služeb v rámci celé telekomunikační skupiny GTS CE. Veškeré aktivity bude Petr Štajner řídit z pražské centrály společnosti GTS Novera, která je součástí skupiny GTS CE.

Petr Štajner (41) absolvoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT Praha se specializací na telekomunikace a University of Technology v nizozemském Delftu. Během své více než osmnáctileté praxe v telekomunikacích pracoval na různých pozicích ve společnostech Eurotel a Český Telecom a od roku 2002 ve firmě Aliatel. Ta se v roce 2005 stala součástí společnosti GTS Novera, která patří do skupiny GTS CE. Ve své nové pozici v rámci skupiny bude mít na starosti rozvoj a správu národních i mezinárodních velkoobchodních hlasových služeb celé skupiny GTS CE.