Petr Štajner viceprezidentem GTS Central European

22. 7. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Na vytvořenou pozici viceprezidenta a ředitele divize velkoobchodu hlasových služeb středoevropské telekomunikační skupiny GTS Central European Holding B.V. (GTS CE) byl jmenován Petr Štajner.
Petr Štajner, viceprezident GTS CE Holding B.V.

Petr Štajner dosud působil ve funkci ředitele divize velkoobchodu a vnějších vztahů společnosti GTS Novera. Ve své nové funkci bude zodpovědný za rozvoj a řízení velkoobchodu národních a mezinárodních hlasových služeb v rámci celé telekomunikační skupiny GTS CE. Veškeré aktivity bude Petr Štajner řídit z pražské centrály společnosti GTS Novera, která je součástí skupiny GTS CE.

Petr Štajner (41) absolvoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT Praha se specializací na telekomunikace a University of Technology v nizozemském Delftu. Během své více než osmnáctileté praxe v telekomunikacích pracoval na různých pozicích ve společnostech Eurotel a Český Telecom a od roku 2002 ve firmě Aliatel. Ta se v roce 2005 stala součástí společnosti GTS Novera, která patří do skupiny GTS CE. Ve své nové pozici v rámci skupiny bude mít na starosti rozvoj a správu národních i mezinárodních velkoobchodních hlasových služeb celé skupiny GTS CE.