Petr Dupák je generálním ředitelem ASBIS CZ

15. 1. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Novým generálním ředitelem společnosti ASBIS CZ se od 1. ledna 2019 stal Petr Dupák, který si přináší více než dvacetileté zkušenosti z oblasti IT. Petr Dupák během své kariéry prošel firmami jako IBM, Comparex a Atos.

Svoji profesní dráhu Petr Dupák začínal v IBM. V období 2011 - 2017 byl generálním ředitelem společnosti Comparex. Dva roky řídil aktivity nadnárodní skupiny Comparex ve východní Evropě. Do společnosti ASBIS CZ přišel z francouzské společnosti Atos.

Společnost ASBIS byla založena roku 1990 a dnes patří mezi největší dodavatele počítačových komponent zejména ve střední a východní Evropě, kde spravuje celkem tři distribuční centra (jedno z nich se nachází u Prahy) a 33 lokálních poboček.

ASBIS CZ nabízí kompletní sortiment produktů spotřební elektroniky, mobilních zařízení, počítačových a serverových komponent, velkých periferií a networkingu společně s komplexním poradenstvím, které zprostředkovává vyškolený tým produktových a obchodních manažerů. V červnu 2016 vznikla ve společnosti VAD divize, která se zabývá řešeními s vyšší přidanou hodnotou.

Rozhovor s dosavadním ředitelem ASBIS CZ Petrem Jandíkem si můžete přečíst v lednovém Digitálním Reseller Magazinu.

Štítky: 
ASBIS CZ