Peter Geytenbeek - Symantec

12. 5. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Počátkem nového fiskálního roku od 5. dubna 2009, přebral Peter Geytenbeek odpovědnost za Rakousko, Polsko, Českou republiku a Slovensko, které jsou součástí regionu EMEA pod vedením Andrease Zeitlera.
Peter Geytenbeek, Symantec.

Společnost Symantec počátkem nového fiskálního roku, tj. od 5. dubna, předala zodpovědnost Peteru Geytenbeekovi odpovědnost za Rakousko, Polsko, Českou republiku a Slovensko, které jsou součástí regionu EMEA pod vedením Andrease Zeitlera.
Národní pobočky v České republice a Slovensku založil Radek Smolík a vedl je více než devět let. Společnost Symantec opustil na svou žádost, aby mohl čelit novým výzvám ve vlastním podnikání.
Peter Geytenbeek bude pokračovat v Symantecu i jako country manager Rakouska se sídlem ve Vídni. Zároveň bude dočasně působit jako country manager pro Českou republiku a Slovensko, než bude vybrán nástupce za Radka Smolíka.
Peter Geytenbeek je jako area manager zodpovědný za obchodní aktivity společnosti Symantec v České republice, Polsku a na Slovensku. Zároveň s tím vykonává funkci country managera v Rakousku. Dočasně zastává i místo country managera v České republice a na Slovensku, než se najde vhodný kandidát na tuto pozici.
Peter Geytenbeek má více než 20 let zkušeností v oblasti IT. Ve společnosti Symantec působí od roku 2003, kdy zastával pozici zástupce obchodního ředitele pro správu aplikační infrastruktury pro jižní Evropu. Předtím řídil obchodní oddělení posuzující vliv na životní prostředí v zemích Beneluxu. V letech 2001 až 2003 byl ředitelem pobočky společnosti PowerQuest v Belgii, Nizozemí a Lucembursku a byl zde zodpovědný za obchod v oblasti korporátního zálohování dat.
Peter Geytenbeek začínal svoji profesní kariéru jako marketingový specialista v oboru předtiskové přípravy, poté se v této branži věnoval vlastnímu podnikání a zaměřoval se v něm zejména na oblast služeb a implementací. Následně se spojil s mezinárodní distribuční společností a byl zde zodpovědný za vytvoření prodejní sítě pro společnosti Filemaker, Quarterdeck, Traveling Software a IONA Software v zemích Beneluxu. V 90. letech vedl implemetace softwaru na rozpoznávání řeči v několika společnostech včetně v L&H a Dragon.