Personální změny ve vedení SWS

26. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Do funkce obchodní ředitelky společnosti SWS byla jmenována Martina Vlčková. Na nové pozici je jejím cílem zodpovědně řídit vztahy s dodavateli i zákazníky, koordinovat obchodní a prodejní strategii a sladit cíle společnosti s potřebami IT trhu. Ke změnám došlo i na pozicích ředitele nákupu a ředitele prodeje.
Martina Vlčková, obchodní ředitelka SWS

Martina Vlčková v SWS, kde prošla různými vedoucími pozicemi, působí více než 18 let. Na své předchozí pozici business development managera se starala mimo jiné o rozvoj a podporu obchodních příležitostí a podílela se na přípravě obchodních plánů. Má bohaté zkušenosti z oblasti řízení lidských zdrojů a marketingu.

Roman Kalivoda byl v SWS jmenován ředitelem nákupu

V nové pozici je zodpovědný za strategický rozvoj a vedení oddělení nákupu, jednání s novými i současnými dodavateli za účelem navázání a udržení dobrých obchodních vztahů a bude se starat o interní produktovou strukturu. Do nové pozice postupuje z dosavadního postu unit managera, ve kterém řídil tým produktových managerů. Ve společnosti pracuje od roku 2005, kdy nastoupil po ukončení studia na vysoké škole.

Ředitelem prodeje SWS se stal Petr Lipner

Jeho cílem je systematicky rozvíjet a upevňovat vztahy a jednání s resellery. Do jeho kompetence spadá vedení a motivace obchodního týmu SWS, péče o stávající obchodní partnery stejně jako vyhledávání nových příležitostí pro rozšíření distribučních aktivit firmy. Do společnosti SWS nastoupil v roce 2012 a doposud působil na pozici vedoucího obchodního oddělení. Má za sebou dlouholeté obchodní zkušenosti z oblasti rozvoje obchodu, které získal na svých předchozích působištích.

Štítky: 

Profilová karta firmy

SWS a.s.

SWS a.s.

Firma SWS a.s. vznikla v roce 1991, má základní kapitál 130,485 mil. Kč a zaměstnává bezmála 300 pracovníků.
SWS a.s. je výhradně distribuční společností zabývající se nákupem a prodejem informačních a komunikačních technologií, spotřební elektroniky a digitální techniky. Svým obchodním partnerům poskytuje široké portfolio hardwarových a softwarových produktů od více než 250 výrobců.

Zobrazit detail firmy