Personální změny ve vedení společnosti DNS

2. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DNS)
Společnost DNS oznámila dvě organizační změny. S platností od 1.červenece 2021 se stal novým business unit manager divize IBM Filip Komínek. Na pozici nahradil Davida Pankiva, který se od 1.července 2021 věnuje nově vzniklé pozici COO a zároveň se stává členem užšího vedení společnosti DNS.
David Pankiv, COO v DNS

David Pankiv v DNS pracuje od roku 2013 a za tu dobu prošel několika pozicemi od account managera až po business unit managera. Byl mimo jiné zodpovědný za obchodní aktivity divize IBM a řízení týmu, kde měl na starosti klíčové obchodní partnery. Jako nový COO společnosti bude mít na starosti management projektů a zodpovídat za bezproblémový chod a rozvoj společnosti.

Filip Komínek do DNS nastoupil v roce 2016 a doposud působil na pozici business development managera. Má za sebou dlouholeté obchodní zkušenosti z oblasti rozvoje obchodu, které získal při práci ve společnosti IBM a DNS.

Jsme rádi, že Filip přijal příležitost ke kariérnímu růstu, což je pro naši společnost důležité. A zároveň věříme, že pro naše obchodní partnery je to dobrá zpráva, protože Filip je v obchodních kruzích dlouhodobě respektovanou osobností,“ dodal David Pankiv, provozní ředitel společnosti.

Štítky: 

Profilová karta firmy

DNS a.s.

DNS a.s.

Jsme distributorem s přidanou hodnotou (Value Added Distributor, neboli VAD). Naše služby pokrývají kompletní cyklus přípravy a realizace náročných IT projektů. Pomůžeme vám s celým procesem - od návrhu přes předprodejní podporu až po jeho samotnou realizaci. Spolehnout se na nás můžete také v oblastech jako jsou: poprodejní podpora, financování IT projektu, marketingové služby a IT vzdělávání, datová analytika, cloudové řešení na míru, IT security a další. V DNS klademe důraz na dokonalý zákaznický servis a individuální přístup ke každému projektu. Na českém trhu působíme od roku 1997.

Zobrazit detail firmy