Personální ředitelkou ETA se stala Ilona Bímová

14. 7. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Personální ředitelkou ETA byla jmenována Ilona Bímová. V nově zřízené pozici bude řídit komplexní správu oblasti lidských zdrojů a interní komunikace. Ilona Bímová se oblasti lidských zdrojů věnuje více než deset let a má v ní mnoho zkušeností.
Ilona Bímová, personální ředitelka ETA.

Ilona Bímová vystudovala Přírodovědeckou fakultu na Karlově univerzitě a sociální psychologii na Filozofické fakultě. Nejprve se věnovala oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. Od roku 2004 zodpovídala za řízení projektové činnosti rozvoje zaměstnanců Ministerstva vnitra a za koordinaci projektů v problematice lidských práv a azylové a migrační politiky.

Od roku 2005 pracovala u finanční skupiny PPF, kde se postupně seznámila se všemi procesy lidských zdrojů. Řídila nastavení hodnocení a odměňování zaměstnanců a ve společnosti Home Credit měla na starosti koordinaci HR projektů na mezinárodní úrovni.

Ilona Bímová absolvovala i několik nadstavbových kvalifikací. Stala se členem Asociace mediátorů České republiky, zúčastnila se mezinárodního projektu “Young Women´s Leadership Institute“ a získala akreditaci rodinného terapeuta.

Ilona Bímová hovoří anglicky, německy a rusky. K jejím hlavním zálibám patří lyžování a vysokohorská turistika.