Pavel Klimuškin má v Tech Datě na starosti rozvoj klíčového byznysu

20. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Do managementu společnosti Tech Data AS Czech nastoupil Pavel Klimuškin, který zde od srpna zastává pozici Value Added Distribution Directora. Do Tech Daty přichází z DNS.

Pavel Klimuškin má na starosti strategické řízení a rozvoj klíčových prodejů strategických výrobců jako Cisco, Dell, IBM, HPE, Lenovo, Microsoft, VMware a dalších. Na pozici střídá Vlastimila Horáka, který ji zastával od roku 2020.

Pavel Klimuškin se v ICT pohybuje od roku 1991. Začínal v malých českých firmách, kde si všechny pozice vyzkoušel dle Baťovského modelu od úplného začátku. Zkušenosti z oblasti výroby, distribuce i koncového zákazníka získal ve společnostech HPE, Avnet, Český telekom, Eurotel a ČEZ. Před nástupem do společnosti Tech Data působil ve vedení VAD distribuční firmy DNS.

Ve volném čase se rád věnuje sportu, zejména kanoistice na divoké vodě, skiaplinismu a golfu. Má dvě dospělé děti.

Štítky: 

Profilová karta firmy

TD SYNNEX

TD SYNNEX

Společnost TD SYNNEX je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy