Partnery v Commvaultu má na starosti Ondřej Vlach

29. 3. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DNS )
Po ročním působení v oblasti firemního i osobního koučinku, mentorinku a konzultací navázal Ondřej Vlach jako partner sales executive ve firmě Commvault na své více než 20leté zkušenosti z manažerských pozic IT společností.

Během své kariéry Ondřej Vlach prošel řadou manažerských pozic, často právě se zaměřením na práci s obchodními partnery, u technologických společností jako IBM, Avaya, Avnet (EMC), Vmware nebo Veeam.

„Je mi ctí stát se součástí Commvault rodiny a společně s vámi navázat na celosvětový úspěch produktů a řešení tohoto dodavatele na lokálním trhu. Dlouhodobě je Commvault považován za klíčového dodavatele řešení pro kompletní management dat. Nastavuje revoluční přístup k ochraně, managementu a využívání dat. V prostředím lokálním, cloudovém či hybridním, pro zákazníky všech velikostí,“ uvedl Ondřej Vlach, nový partner sales executive ve firmě Commvault.

„Vnímám množství obchodních příležitostí na tomto trhu, ve kterých naše produkty doplněné o vaše služby a zkušenosti poskytují zákazníkům požadovaná řešení adresující jejich dnešní potřeby a požadavky. Právě teď je ten správný čas. Společně s DNS, naším distributorem a klíčovým partnerem na tomto trhu, jsme tady abychom vám pomohli na cestě k úspěchu. Vzděláváním, obchodní podporou, lidským přístupem a radostí z toho, že děláme, co dává smysl,“ uzavřel Ondřej Vlach.

Štítky: 
Veeam