Obchodní tým Helios Red od dubna s novým šéfem

22. 4. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Nového šéfa obchodního týmu má od letošního dubna podnikový ekonomický systém Helios Red. Stal se jím Daniel Hanuš (nar. 1980), který na této pozici vystřídal dlouholetou vedoucí týmu, Vlastu Šejvlovou.
Daniel Hanuš, šéf obchodního týmu Helios Red.

Daniel Hanuš vystudoval gymnázium a VŠ dopravní. Poté pracoval ve společnosti JUTA, a.s., jako vedoucí výroby podstřešních superdifuzních membrán. Pak nastoupil jako vedoucí výroby do firmy Pro-Composite s.r.o.. LCS International je jeho v pořadí třetím zaměstnavatelem. Zde pracoval pět měsíců jako obchodní manažer systému Helios Red a od dubna byl jmenován vedoucím tohoto obchodního týmu.
Daniel Hanuš je ženatý, má dvě malé děti, Tadeáše a Adama a za své třetí dítě považuje fenku Amerického pitbulteriéra, Akinu.
K jeho koníčkům patří především rodina a pes, ale i sport, konkrétně lehká atletika, lyže a track. Intenzivně se také zajímá o motorky a o výpočetní techniku. Fotografuje, cestuje a miluje přírodu.
Ke své nové pozici Hanuš říká: „Je pro mne lákavou výzvou rozšířit své dosavadní zkušenosti s vedením týmu lidí výrobní společnosti o oblast obchodu, který se mi za tak krátkou dobu stal nesmírně zajímavým koníčkem a nekonečnou studnicí poznání.“