Obchod divize Industry ve Schneider Electric vede Jan Gřunděl

14. 4. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Hlavním úkolem Jana Gřunděla je vedení a rozvoj týmu Industry Sales v České republice. Zodpovídá také za obchodní výsledky týmů Systémových integrátorů, Výrobců strojů a Průmyslových koncových uživatelů s cílem zvyšovat tržní podíl v celém portfoliu produktů, řešení, softwaru a servisních služeb Schneider Electric.

Osmatřicetiletý Gřunděl má více než patnáctileté zkušenosti z průmyslu a automatizace. Do Schneider Electric přišel z Rockwell Automation, kde v regionu střední a jihovýchodní Evropy postupně vystřídal více obchodních rolí. Na své poslední pozici vedl prodej a rozvoj trhu kybernetické bezpečnosti průmyslu ve střední a jihovýchodní Evropě a Polsku.

„Mou hlavní prioritou je rozšiřování tržního podílu Schneider Electric v České republice, zejména v digitálních technologiích, softwaru a službách. Budu se soustředit na rozvoj kompetencí partnerů a koncových zákazníků pro zvyšování jejich profitability a růstu,“ uvedl Jan Gřunděl. „Schneider Electric vnímám hlavně jako lídra v udržitelnosti, energetické efektivitě a kybernetické bezpečnosti, který svým klientům přináší nejmodernější řešení pro integrovanou správu firem, domácností, budov, datových center, infrastruktury a průmyslu. Propojením nejlepších vlastností Schneider Electric svým stávajícím i budoucím zákazníkům denně dokazujeme, že stojí za to s námi spolupracovat. Jsem rád, že mohu být u toho.

Jan Gřunděl vystudoval elektrotechniku na Českém vysokém učení technické v Praze. Během studia absolvoval stáž na Seoul National University of Technology v Jižní Koreji. Ve volném čase se věnuje potápění, plavání a hře na baskytaru.

Štítky: 
Schneider Electric