Novým CEO skupiny ALSO se stal Wolfgang Krainz

3. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Also Group)
Wolfgang Krainz se od 1. května 2024 stal generálním ředitelem skupiny ALSO. Ve funkci nahradil Gustava Möller-Hergta, který nadále zastává funkci prezidenta představenstva ALSO Holding. Nový CEO se zaměří na rozšiřování funkčního ekosystému ALSO a posílení prodejních aspektů celé skupiny.

Wolfgang Krainz působí ve společnosti od roku 2016, naposledy zastával funkci regionálního ředitele pro zákazníky (CCO) v Rakousku a regionu střední a východní Evropy. Během této doby mimo jiné řídil růst digitálních platforem a úspěšně integroval akvizice do stávající organizace.

„Společnost ALSO v uplynulých letech vybudovala úspěšný ekosystém, který budeme v budoucnu dále rozšiřovat. Abychom dále urychlili náš udržitelný ziskový růst, chceme se výrazněji zaměřit na prodejní aspekty. Další podrobnosti budou oznámeny v nejbližší době,“ vysvětlil nový generální ředitel Wolfgang Krainz.

„V tomto vysoce dynamickém odvětví bylo pro mě ctí vést společnost, jako je ALSO, která úspěšně přizpůsobuje svou strategii změnám a výzvám, a zároveň zůstává věrná svým základním hodnotám. Je to především zásluha našich talentovaných a odhodlaných zaměstnanců. V osobě Wolfganga jsme si nyní z této skupiny vybrali generálního ředitele se silnými obchodními a vůdčími schopnostmi," řeklGustavo Möller-Hergt, dosavadní generální ředitel skupiny ALSO.

Štítky: 
ALSO Czech Republic