Nový šéf pobočky Trend Micro

5. 10. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Společnost Trend Micro Incorporated jmenovala na pozici Channel Account Managera pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko Vladimíra Jelena.
Vladimír Jelen, Channel Account Manager Trend Micro ČR, SR a Maďarsko.

Nově jmenovaný ředitel Vladimír Jelen se zaměří na podporu stávajících prodejních partnerů Trend Micro, rozvoj partnerského programu Affinity, získávání nových partnerů na všech certifikovaných úrovních a rozvoj a řízení obchodních aktivit prostřednictvím partnerského prodejního kanálu.

„Mým hlavním úkolem bude implementovat partnerský program Trend Micro Affinity Partner Programe a určovat spolu s našimi partnery firemní strategii podle jejich specifických potřeb. Kromě jiného budu podporovat partnery i v oblasti školení, tak abychom rozšířili jejich schopnosti prodávat stávající i nová Trend Micro bezpečnostní řešení“, uvedl Vladimír Jelen.

Vladimír Jelen má dlouholeté zkušenosti v oblasti prodeje jak HW tak i SW. V minulosti pracoval na nejrůznějších manažerských pozicích ve firmách ICL, Digital Equipment, 3Com, Informix, Allied Telesyn a Creative Labs. Ve většině uvedených firem měl na starosti podporu a rozvoj partnerského prodejního kanálu. Má bohaté zkušenosti se všemi typy partnerského prodeje včetně klasického modelu distributor/dealer, internetového prodje nebo s prostřednictvím velkých retailových řetězců.

Obchodní aktivity a spolupráci s obchodními partnery bude řídit z pražské kanceláře Trend Micro, která se nachází v Business centru Burzovního paláce.

Vladimír Jelen je absolventem strojní fakulty ČVUT v Praze, je ženatý, má dvě děti a mezi jeho koníčky patří především plavání, jízda na kole a lyžování a dále se věnuje aktivnímu provozování hudby.