Novicom: Jakub Šujanský a Tomáš Michálek

28. 2. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Novicom)
Na začátku roku 2018 rozšířila česká společnost Novicom svůj tým o Tomáše Michálka, jehož hlavní pracovní náplní na pozici customer care representative je starat se o zákazníky Novicomu, a Jakuba Šujanského, který z pozice partner sales representative poskytuje podporu vybraným partnerům společnosti.
Tomáš Michálek, customer care representative v Novicomu

Tomáš Michálek se v Novicomu stará o Service Desk a podporu zákazníků. Studoval obor automatizační technika, který dokončil v roce 1989. V IT se pohybuje od roku 1993, kdy byl prodejním reprezentantem firmy Heartware CS. Od roku 1998 se aktivně zajímá o procesní standardy na poskytování služeb technické podpory, naposledy působil 13 let ve společnosti Alliance Healthcare.

Jakub Šujanský, partner sales representative v NovicomuJakub Šujanský má v Novicomu na starosti péči o partnery a jejich podporu, a to v Polsku a v České republice o distributora Veracomp a příslušné partnery. V předchozích pěti letech sbíral zkušenosti s prodejem a dodávkou IT řešení. Dva roky pracoval ve společnosti Beko Engineering jako sales manager, kde měl na starost prodej CAD řešení pro Automotive a Aerospace. Tři roky působil jako sales manager ve společnosti Graitec, kde se zabýval prodejem a dodávkou CAD řešení pro stavebnictví a strojírenství a konzultačních služeb.

Štítky: 
Novicom