Nordic Telecom: Martina Lovčíková

9. 3. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Nordic Telecom)
Manažerský tým telekomunikačního operátora Nordic Telecom posílil o ředitelku divize pro koncové zákazníky. Martina Lovčíková má na starosti nově budovanou oblast retailu a nabídku služeb na frekvenci 3,7 GHz, již operátor vydražil v loňské aukci Českého telekomunikačního úřadu.
Martina Lovčíková, ředitelka divize pro koncové zákazníky v Nordic Telecomu

Martina Lovčíková má bohaté zkušenosti z celé řady marketingových a obchodních pozic v bankovnictví a telekomunikacích, působila také jako konzultant pro obchodní a marketingovou strategii, transformaci obchodních kanálů a poradenství v oblasti fúzí a akvizic. Naposledy působila ve společnosti aplis.cz, kde byla jako členka představenstva zodpovědná za rozvoj obchodu a marketing.

Oboru se věnuje od roku 1994, kdy se podílela na rozjezdu tehdy vznikajících společností ŠkoFIN a CitiLeasing, dceřiné společnosti Citibank. V Citibank později zaváděla služby pro segment malých a středních firem a retailové bankovnictví. V Telefónice O2 pracovala jako výkonná ředitelka pro firemní segment s odpovědností za vybudování integrovaného operátora a transformaci B2B partnerské sítě. Několik let pracovala také jako obchodní ředitelka společnost CCS Česká společnost pro platební karty.

Martina Lovčíková vystudovala VŠE v Praze, obor Mezinárodní obchod.

Štítky: 

Podobné články

Z Air Telecom se stává Nordic Telecom

16. 2. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Nordic Telecom)
Air Telecom, čtvrtý telekomunikační operátor na českém trhu, změnil název na Nordic Telecom. Pod novou identitou připravuje technologické změny, které mu umožní rozšířit a zkvalitnit portfolio služeb. Operátor také připravuje spuštění LTE sítě. Čtěte více