Michal Mostýn se stal key account managerem v ASUSu

19. 5. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASUS)
Michal Mostýn nastoupil na pozici key account managera ve společnosti ASUS Computer. Na starosti má vybrané české partnery ze segmentu B2B. Před nástupem do společnosti ASUS působil Michal Mostýn v AT Computers.
Michal Mostýn, nový KAM ve společnosti ASUS

ASUSu se díky nabitému portfoliu pro firmy daří – důkazem je fakt, že svůj commercial tým od začátku roku 2022 rozšířil již o čtyři nové kolegy.

Michala Mostýna můžete znát z působení v distribuční společnosti AT Computers. Z celkem 17 let, které zde strávil, se 15 let z pozice senior product managera věnoval komerčním produktům a jejich prodeji největším partnerům v ČR a SR. Podílel se zde také na vedení týmu i na marketingových aktivitách.

Michal vystudoval Vysokou školu báňskou – Technickou univerzitu v Ostravě se zaměřením na informační technologie. Titul inženýra získal v roce 2004. Michal je ženatý, má tři děti a svůj volný čas věnuje sportovním aktivitám. Rád sleduje dokumentární tvorbu a mezi jeho poslední zálibu patří také jednostopé vozidlo značky Yamaha.

Michala Mostýna můžete v případě potřeby kontaktovat na telefonu +420 737 229 380 nebo e-mailu michal_mostyn@asus.com.

Štítky: 

Profilová karta firmy

ASUS Computer Czech Republic, s.r.o.

ASUS Computer Czech Republic, s.r.o.

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

Zobrazit detail firmy