Lenovo: Alex Moor

24. 8. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Marketingovým ředitelem pro region EMEA v mobilní divizi společnosti Lenovo byl jmenován Alex Moore, který dosud působil jako seniorní poradce vrcholového managementu firem pro oblast rychloobrátkového zboží.

Alex Moore má více než dvacet let zkušeností z oblasti spotřebního zboží. Svoji kariéru začínal ve firmě Procter & Gamble, kde 13 let pracoval na různých manažerských pozicích v oblastech mezinárodního prodeje, marketingu a brand managementu.

Ve společnosti Lenovo je přímo podřízený Oliveru Ebelovi, viceprezidentovi a generálnímu manažerovi mobilní divize Lenovo pro region EMEA. Odpovědný je především za rozvoj značky Motorola, vylepšování produktového portfolia, a pomoc firmě s pokračováním růstu v Evropě, na Blízkém východě a v Africe.

„Ve společnosti Lenovo se zaměřujeme na zavádění skutečných inovací, zákaznicky orientované produkty a služby, a také na rychlý růst. Alex je nadšený a inovativní marketingový lídr. Do firmy s ním přichází mnoho zkušeností z oblasti spotřebního zboží, což pomůže našemu marketingu napříč celým regionem EMEA nabrat vítězný směr,” řekl Oliver Ebel, viceprezident a generální manažer mobilní divize Lenovo pro region EMEA.

„Pro příchod do mobilní divize společnosti Lenovo v regionu EMEA je nyní správná doba. Schopnost společnosti inovovat, bořit hranice a překonávat očekávání zákazníků hýbe celým odvětvím chytrých telefonů. Těším se na to, až se stanu členem týmu a budu moci pomáhat táhnout růst napříč regionem,” potvrdil Alex Moore.

Alex Moore má magisterský titul v oboru Strojní inženýrství, výroba a management na univerzitě v Manchesteru. Kromě toho má také bakalářský titul z Evropské školy v Bruselu.

Štítky: 
Lenovo