Lenka Uzun a Vlastimil Horák v Tech Datě na nových vedoucích pozicích

7. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Lenka Uzun byla jmenována do pozice Solution Sales & Marketing Director. Nově tak mimo oblasti marketingového směřování zastřešuje i rozvoj segmentů bezpečnosti, analytiky a IoT a cloudu. Na pozici Product Marketing Director pro Tech Data Advanced Solutions se z regionální pozice do ČR vrací Vlastimil Horák.
Vlastimil Horák

Lenka Uzun má s value add distribucí přes 15 let zkušeností, v minulosti působila ve společnosti Servodata jako Marketing Manager. Do Tech Data CZ přešla společně s týmem Avnet Technology Solutions při akvizici v roce 2017 a doposud zastávala roli Marketing Director.

„Lenka je ve společnosti již pátým rokem a věřím, že ji tento krok pomůže zúročit nabyté zkušenosti a dovednosti. Zejména oblast bezpečnosti rezonuje celým trhem a my si uvědomujeme, že je potřeba se k ní postavit jako k oblasti prodeje uceleného řešení. Naše široké portfolio nám to umožňuje a toho chceme v plné míře využít,“ řekl Pavel Salák, generální ředitel Tech Data v České republice. „Zároveň se zaměřujeme i na další řešení, tedy analytiku a IoT a cloudové služby, kde budeme postupně nabízet našim partnerům více, než doposud. Naším partnerům by to mělo přinést více možností, jak obsloužit koncového zákazníka.“

Lenka UzunZároveň se z regionální pozice vrací do České republiky Vlastimil Horák a to na pozici Product Marketing Director pro Tech Data Advanced Solutions. Jeho zodpovědností bude strategické řízení a rozvoj klíčových prodejů našich strategických výrobců jako Cisco, Dell, IBM, HPE, Lenovo, Microsoft, VMWare a Oracle. „Tech Data na českém trhu vystupuje jak v  oblasti broadline, tak v distribuci s přidanou hodnotou (VAD), a právě pro VAD část jsme dlouhodobě cítili potřebu posílit strategické řízení,“ řekl Pavel Salák, generální ředitel Tech Data v České republice. „Jsem přesvědčen, že díky zkušenostem, které si Vlastimil přináší z regionálního řízení týmů, získají naši klíčoví výrobci a zákazníci silného partnera pro diskuze nad společným rozvojem obchodu,“ dodal Pavel Salák.

Vlastimil Horák si přináší více než 20 let zkušenosti z obchodu a řízení obchodu v různých částech IT dodavatelského řetězce. V minulosti působil u obchodního partnera (gedas / T-Systems), následně u výrobce Sun Microsystems / Oracle a od roku 2012 pak v Avnet Technology Solutions v pozici business unit managera Dell EMC. Zkušenosti sbíral také posledních pět let při řízení obchodních týmů Dell EMC a VMware v regionu střední a východní Evropa.

Profilová karta firmy

Tech Data (Distribution + AS)

Tech Data (Distribution + AS)

Společnost Tech Data je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy