KPC-Group přijala posilu na pozici Executive Partner

24. 9. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Novým exekutivním partnerem, osobním poradcem klientů tzv. exekutivních programů společnosti Gartner, se stal Michal Provazník, zkušený profesionál z oblasti informačních a komunikačních technologií.
Michal Provazník, Executive Partner KPC-Group.

Michal Provazník dříve pracoval zejména v bankovnictví a v segmentu IT outsourcingu a konzultačních služeb.

„Exekutivní programy společnosti Gartner jsou špičkovou službou, která pomáhá vrcholovému managementu firem a organizací přijímat klíčová rozhodnutí v oblasti informačních technologií. V době, kdy jsem sám byl uživatelem této služby, mi pomohla zvládnout celou řadu náročných situací. Mým cílem je stát se pro moje zákazníky podobně nepostradatelným,“ říká ke svému jmenování Gartner Executive Partnerem Michal Provazník.

„Michal bude po boku Jana Dohnala klíčovou osobou v podpoře našich klientů exekutivních programů. Zaměří se zejména na klienty ve finančním sektoru a na Slovensku,“ dodává ředitel zastoupení společnosti Gartner v Praze, Oldřich Příklenk.

Společnost KPC-Group je mítním zastoupením analytické společnosti Gartner.

Michal Provazník se narodil v roce 1958. Kariéru v oblasti informačních technologií začal budováním IT systémů na zelené louce pro začínající Interbanku. Poté působil v OASA Computers, která se následně stala akvizicí Debis (dnes T-Systems). Debis byl ve své době průkopníkem outsourcingu, zejména SAP, ale i dalších služeb. Živnostenská banka byla pro Michala Provazníka dalším důležitým milníkem, neboť nastoupil na pozici ředitele informatiky, a ocitl se tak na pomyslné druhé straně hřiště IT trhu. Po konsolidaci systémů a zavedení řady moderních elektronických služeb přišla akvizice Živnostenské banky skupinou Unicredit, která přinesla projekt kompletní migrace IT systémů na skupinové standardy. Znalosti ICT pak uplatnil Michal Provazník také v další pozici, a to na straně business útvarů ČSOB jako ředitel útvaru ICT demand management. Michal Provazník vystudoval VŠCHT v Praze, hovoří plynně anglicky.