Kerio Technologies: Mirek Kren

16. 2. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kerio Technologies)
Mirek Kren byl jmenován do pozice chief operating officer a general manager ve společnosti Kerio Technologies. Ve společnosti Kerio Technologies Kren působí již téměř 12 let a nově vede divizi Kerio.
Mirek Kren, chief operating officer a general manager ve společnosti Kerio Technologies

Doposud řídil Mirek Kren globální prodejní tým a odpovídal za interní obchodní systémy. Během svého působení rozšířil přítomnost společnosti Kerio na nové trhy a otevřel pobočky například v Rusku, Brazílii a Austrálii.

Změny přicházejí po zatím nejlepším fiskálním roce 2014, kdy společnost dosáhla dvouciferného růstu tržeb. Kerio rovněž představilo divizi Samepage, která se zaměří na vývoj služby Samepage.

„Služba Samepage, kterou vyvíjíme, je průlomová platforma pro spolupráci. Od produktů Kerio Connect, Kerio Control a Kerio Operator se ovšem značně liší - co do obchodní fáze i obchodního modelu,“ řekl Scott Schreiman, CEO společnosti Kerio Technologies. „Poptávka po tradičních produktech Kerio i po službě Samepage neustále roste. Chceme-li dosáhnout dalšího růstu, musíme oběma oblastem zajistit řádný management a plnou pozornost zaměstnanců.“

Mirek Kren řídí obchodní a produktovou strategii a vede každodenní provoz divize Kerio. Scott Schreiman zůstává CEO společnosti Kerio Technologies a zodpovídá za její celkový výkon. Stal se rovněž provozním ředitelem divize Samepage.

„Společnost Kerio nyní prochází úžasným obdobím a do budoucna tato změna povede k ještě lepším produktům Kerio Connect, Kerio Control, Kerio Operator i Samepage. Zlepší se rovněž jejich podpora, prodej a marketing,“ řekl Mirek Kren. „Těším se, až spolu se svým skvělým týmem spolupracovníků a obchodních partnerů povedu Kerio k dalším úspěchům a produktovým inovacím.“

Štítky: 
Kerio Technologies