Kateřina Mikesková a Jiří Janeček posílili externí komunikaci T-Mobilu

29. 8. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: T-Mobile)
Novými členy PR oddělení operátora T-Mobile CZ se od září 2019 stanou Kateřina Mikesková a Jiří Janeček. Dvojice vystřídá Annu Hroudovou a Pavlu Hobíkovou, které ze společnosti odešly během léta 2019. Kateřina s Jiřím budou primárně odpovědní za vztahy s médii, jak v B2C, tak v B2B segmentu.

Jiří Janeček do T-Mobilu přišel z finanční skupiny Wüstenrot, kde tři roky řídil PR aktivity a zastával pozici tiskového mluvčího. Ve stejné roli působil také ve společnosti Samsung. Má za sebou i několikaletou novinářskou zkušenost. PR řemeslo se vyučil právě v T-Mobilu. Jiří vystudoval Fakultu mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde se věnoval ekonomické žurnalistice, mezinárodní politice a diplomacii. Je ženatý, zajímá se o moderní technologie, literaturu, hudbu, filmy a dílo českého génia Járy Cimrmana.

Kateřina Mikesková pracuje v T-Mobilu od roku 1998 a vždy jí byla blízká oblast komunikace a vztahy s klienty. Poslední dva roky zastávala pozici customer experience experta, v minulosti působila v týmu public affairs. Kateřina je absolventkou Fakulty mezinárodních vztahů na VŠE Praha se zaměřením na mezinárodní obchod a cestovní ruch, je držitelkou profesního titulu LL.M. Obdivuje industriální architekturu, sklářské umění a hraje na klavír. Je vdaná a má dvě dcery.

Štítky: 
T-Mobile