Joey Cao jmenován generálním ředitelem společnosti TP-Link Czech

30. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: TP-Link)
Dodavatel síťových produktů pro spotřebitele a firmy, společnost TP-Link, oznámila personální změnu na pozici generálního ředitele české pobočky, která svými aktivitami pokrývá český a slovenský trh. Novým ředitelem se stal Joey Cao, který v posledních pěti letech působil jako ředitel pobočky v Rumunsku.

Dosavadního ředitele Aarona Weie TP-Link po sedmi letech úspěšného řízení tuzemské společnosti přesouvá do pobočky ve Španělsku, kde by měl přispět svými zkušenostmi k dalšímu rozvoji tamního trhu.

Aaron Wei za dobu svého působení zdvojnásobil lokální tým, a i jeho zásluhou je TP-Link lídrem v SOHO segmentu a výrazně roste také v SMB segmentu, tedy v oblasti profesionálních Wi-Fi sítí. Taktéž se významně podílel na uvedení portfolia segmentu chytré domácnosti Tapo. Spolu s celým týmem se mu podařilo vybudovat síť distributorů a lokálních partnerů, kteří stojí za úspěchem společnosti.

Joey Cao se řízení české pobočky ujal k 30. 10.2023. Ve své pozici se kromě samotného řízení společnosti zaměří na další rozvoj samotné pobočky a s tím spojených obchodních aktivit na českém a slovenském trhu. „Tato personální změna se nijak nedotkne aktuální obchodní politiky ani vztahů s distributory a partnery, na kterých si TP-Link dlouhodobě zakládá,“ uvedl Joey Cao ke svému nástupu.

Štítky: 

Profilová karta firmy

TP-LINK Czech s.r.o.

TP-LINK Czech s.r.o.

TP-Link je celosvětovým dodavatelem síťových produktů a řešení pro smart home dostupných ve více než 100 zemích světa. Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového poskytovatele WLAN řešení vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci a kvalitnímu řízení.

Zobrazit detail firmy