Jiří Vytlačil generálním ředitelem Axians redtoo

17. 9. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Axians redtoo)
Jiří Vytlačil stojí od 1. září 2018 v čele Axians redtoo. Společnost patří do nadnárodní skupiny Axians, která je jedním z předních evropských poskytovatelů IT služeb a lídr v oblasti digitalizace. Jiří Vytlačil se na poli informačních a komunikačních technologií pohybuje více než 18 let, dříve působil například ve společnostech Servodata, Cleverlance, Telefónica O2.

Kromě technologických a projektových znalostí Jiří do Axians redtoo přináší především zkušenosti z vrcholového řízení. Pod jeho vedením celá řada projektů, produktů, a dokonce i samotné společnosti získaly významná ocenění a ohodnocení, jako IT projekt roku (2017, 2015, 2014) udělovaný asociací CACIO a Českých 100 Nejlepších 2015 v kategorii ICT. On sám si však nejvíce váží spokojenosti a důvěry klientů a osobního rozvoje kolegů.

Velice si vážím příležitosti vést společnost Axians redtoo, protože jde o stabilní firmu se skvělými lidmi a téměř rodinou atmosférou. Obrovskou výhodou je naše začlenění do silné nadnárodní mateřské společnosti Axians/Vinci, které nám kromě využití znalostí více než 10 000 odborníků zajišťuje přístup k širokému portfoliu produktů a služeb zaměřených především na současné trendy v digitalizaci a automatizaci,“ řekl Jiří Vytlačil. „V Čechách máme velmi silné kompetence v projektovém managementu, IT bezpečnosti, komplexním provozu a správě infrastruktury i aplikací. Velmi zajímavé jsou i projekty zaměřené na dodávku podnikových řešení. Mým hlavním cílem je využít úžasného potenciálu kolegů a celé skupiny a organicky i akvizičně rozvíjet strategické kompetence a služby pro lokální i globální trh,“ doplnil Vytlačil.

„Jsem velmi potěšen, že se Jiří stal členem našeho týmu. Jiří přináší unikátní mix zkušeností a dovedností, které přesně zapadají do plánovaného rozvoje společnosti. Jsem rád, že můžeme spolupracovat a věřím v Jiřího úspěch a tím pádem i v úspěch Axians redtoo v České republice,“ poznamenal Christian Karstedt, Global CEO Axians redtoo.

Jiří Vytlačil vystudoval Fakultu elektrotechnickou ČVUT v Praze se specializací na systémovou integraci, algoritmizaci a grafiku. Energii Jiří dobíjí se svou rodinou, se dvěma syny, se kterými rád sportuje a cestuje. Mezi jeho koníčky patří volejbal a hory.