Jan Novák členem představenstva eD systemu

1. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Ve složení statutárního orgánu IT distributora eD system došlo v uplynulých dnech k několika změnám. Představenstvo opustil Jan Beneš, který se nově stal členem dozorčí rady distributora. Jeho místo nahradil ředitel nákupu Jan Novák.

Nedávné změny v čele distributora se dotkly statutárního orgánu i dozorčí rady společnosti. Jan Beneš, garant právních procesů v holdingu eD group a také jeden ze členů představenstva, se přesunul do role člena dozorčí rady eD systemu. Řady představenstva doplnil ředitel nákupu Jan Novák, který ve firmě působí již více něž deset let.

Aktuální složení dozorčí rady eD systemu nyní tvoří tři členové – Martin Štrupl, Dagmar Burdová a Jan Beneš. Statutární orgán firmy se pak skládá z předsedy představenstva Petra Slouky a členů představenstva Martina Lukánka a nově jmenovaného Jana Nováka.

O změnách informoval výkonný ředitel Petr Slouka, který podotknul, že se představenstvo nyní skládá výlučně z manažerů eD systemu, a zároveň nově jmenovaným členům pogratuloval k získaným pozicím ve firmě.

Jan Novák v řadách distributora působí již více než deset let. Do eD systemu nastupoval při studiích v roce 2011 jako stážista na pozici eD student a od té doby prošel posty produktového manažera a business unit manažera, až byl v roce 2018 vybrán jako ideální kandidát na post ředitele nákupu. Nově se jeho působnost ve firmě rozšířila také o statut člena představenstva.

Štítky: 

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy