Jan Čornej novým ředitelem technické divize GTS Novera

17. 8. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Novým ředitelem technické divize celonárodního telekomunikačního operátora GTS Novera se stal Jan Čornej, dosavadní ředitel úseku celofiremních projektů.
Jan Čornej, GTS Novera.

Jan Čornej působí ve společnosti GTS Novera již devět let a během tohoto období zastával řadu funkcí. Pracoval jako systémový analytik, produktový manažer, projektový manažer i jako ředitel úseku celofiremních projektů, kde působil doposud. V nové pozici nahrazuje Tomáše Budníka, který ze společnosti odešel.

„V naší společnosti je pozice technického ředitele jednou z nejdůležitějších. Kromě zodpovědnosti za technologický rozvoj a provoz naší infrastruktury v České republice, hraje technický ředitel významnou roli také v rámci mateřské skupiny GTS CE, ve které je GTS Novera jako největší člen skupiny centrem řady nadnárodních aktivit. Proto jsme uvolněnou pozici chtěli obsadit co nejdříve,“ řekl Stuart Evers, generální ředitel společnosti GTS NOVERA a.s., a dodal: „Jsme věrni naší strategii kariérních postupů v rámci společnosti, a tak jsme vhodného kandidáta hledali již tradičně uvnitř firmy. Jan splňuje veškeré požadavky k výkonu této funkce a k nezbytným manažerských dovednostem a technickým znalostem navíc přináší obrovský energetický a motivační potenciál.“

„Mým úkolem v oblasti mezinárodní spolupráce je pokračovat v procesu technologické unifikace společnosti GTS Novera s ostatními společnostmi v rámci celé skupiny GTS CE. Na českém telekomunikačním trhu pak budu usilovat o další modernizaci naší páteřní sítě a zvýšení počtu přístupových bodů pro naše firemní zákazníky,“ vyzdvihl své hlavní strategické cíle Jan Čornej, nový ředitel technické divize společnosti GTS Novera.

Jan Čornej (32) vystudoval Hospodářskou fakultu Technické univerzity v Liberci, obor Manažerská informatika. Jan je ženatý a se s svou manželkou se těší z třítýdenní dcery. Mezi jeho mimopracovní zájmy patří především rodina. Jeho oblíbenými sporty jsou wakeboarding a cyklistika. V zimě rád jezdí také na lyžích i na snowboardu.