Ireneusz Kubies je v Inforu zodpovědný za práci s partnery v regionu CEE

13. 1. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Infor)
Infor jmenoval Ireneusze Kubiese do pozice Alliance Director pro region CEE. Ve své nové pozici buduje a řídí partnerství s aliančními partnery společnosti Infor v regionu s důrazem na rozvoj cloudových nabídek Infor postavených na platformě Amazon Web Services.

Ireneusz Kubies je součástí týmu Infor CEE se sídlem v Praze od roku 2014, kdy nastoupil jako regionální channel and direct sales manager. Dnes je zodpovědný za rozvoj regionálních aliančních strategií a řízení vztahů s partnery z řad systémových integrátorů, technologickými či konzultačními partnery v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Slovinsku a Srbsku.

Před svým nástupem do společnosti Infor strávil čtyři roky v Hewlett-Packard jako account executive pro střední a východní Evropu a předtím v ICZ jako product management manager.

Irek pochází z Polska, hovoří česky, slovensky, polsky, anglicky a rusky. Vystudoval Fakultu strojní na Českém vysokém učení technickém (ČVUT) v Praze, obor automatizované systémy řízení. Mezi jeho koníčky patří cestování a degustace vín, zejména z oblastí střední a východní Evropy. Žije v Praze, je ženatý a má dvě děti.

Štítky: 
Infor