Infor dosadila viceprezidenta Edwina Willemse

17. 6. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Společnost Infor oznámila jmenování Edwina Willemse na pozici viceprezidenta pro oblast EMEA Field Marketing.
Edwin Willems, viceprezident Infor.

Jako obchodní a marketingový specialista (narozen v Belgii) bude z Bruselu řídit produktový marketing společnosti Infor s cílem dále zvýšit povědomí o jejích produktech a službách.

Edwin Willems přišel do společnosti Infor v květnu 2009 a přebírá roli Hermanna Stehlika, který nyní zastává pozici viceprezidenta pro prodej rozšiřujících (extended) řešení v regionu EMEA. Edwin Willems bude zodpovědný Jeffu Abbotovi, který je viceprezidentem pro globální produktový marketing ve společnosti Infor.

Edwin Willems zastával v softwarovém odvětví řadu obchodních a marketingových manažerských pozic, včetně pozice marketingového ředitele Oracle Belgium, kde se podílel na dynamickém růstu v regionu. Kromě toho pracoval také jako viceprezident marketingu pro oblast EMEA ve společnosti Business Objects, která je dnes součástí SAP.

Edwin je držitelem univerzitního titulu v oblasti matematiky a počítačových věd z University of Louvan, absolvoval také marketingový kurz na University of Brusells, a dosáhl manažerského titulu na University of Gent.