Infinity: Martin Hruška

4. 8. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: Infinity)
Významnou posilou týmu Infinity se na pozici obchodního ředitele pro podnikové aplikace stal Martin Hruška. Do Infinity, kde bude mezi jeho úkoly patřit rozvoj obchodních aktivit, přišel ze společnosti Microsoft.
Martin Hruška, obchodní ředitel Infinity

Martin Hruška do Infinity nastoupil s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti podnikových aplikací. V letech 2002–2013 působil ve společnosti Microsoft na pozici partner account manager. Zde měl mimo jiné na starost prodej podnikových aplikací ERP a CRM i komplexní správu důležitých obchodních kontaktů. Od srpna 2013 začal ve stejné oblasti rozvíjet obchodní aktivity Infinity, která je dlouhodobým partnerem Microsoftu pro Českou republiku.

Společnost Infinity se v letošním roce rozrostla díky akvizici severočeské firmy 3NET a mimo jiné se stala prvním implementátorem nového podnikového informačního systému Microsoft Dynamics AX 2012 v České republice.

„Je to pro mě zajímavý posun v kariéře,“ řekl Martin Hruška, „Infinity je v oblasti implementace podnikových informačních systémů od Microsoftu dlouhodobě prověřeným partnerem a momentálně ji čeká další vzestup na trhu. Tomu rád svými zkušenostmi napomohu.“